ua | ru Вітаємо, Гість | Авторизація | Реєстрація 
Головна Ціни на SMS Способи оплати Запитання-відповідь Контакти
Увійти Зареєструватися Мої контакти Список контактів Групи Додати контакт Імпорт контактів Управління Чорний список Відправити СМС Одиночне СМС Групове СМС Контактам з файлу Індивід. з файлу Шаблони повідомлень Звіти За одиночними СМС За груповими СМС Статистика (бета) Управління аккаунтом Моя інформація Альфаімена Мій баланс Поповнення балансу VISA / MasterCard Google / Apple Pay Приват 24 На карточный счет Готівкою в касі Безготівковий розрахунок

Наш сервіс відкриває Вам додаткові можливості для надсилання СМС повідомлень, використовуючи програмний інтерфейс (API) для підключення до нашого шлюзу. Тепер Ви маєте можливість інтегруватися з нашою платформою та повністю автоматизувати процеси розсилки СМС.

Протокол забезпечує програмне забезпечення партнерів такі можливості:

  • надсилання коротких повідомлень (SMS) мобільним абонентам;
  • автоматичне та ручне отримання інформації про статус надісланих повідомлень;
  • отримання поточного балансу.

В якості основи для протоколу було вибрано обмін XML-повідомленнями через протокол HTTP/S. Наявність великої кількості готових засобів генерації та обробки XML, а також проста структура протоколу роблять реалізацію клієнтської частини доступною будь-якому фахівцеві.

Ви можете користуватися нашим API одразу після реєстрації в нашій системі.

Завантажити документаціюУВАГА!!!

Особливо для служб таксі, які використовують програмне забезпечення фірми EVOS, ми здійснили повну підтримку надсилання повідомлень через наш шлюз. Детальну інформацію щодо підключення та налаштування програми Ви зможете дізнатися у наших технічних фахівців.