ua | ru Вітаємо, Гість | Авторизація | Реєстрація 
Головна Ціни на SMS Способи оплати Запитання-відповідь Контакти
Увійти Зареєструватися Мої контакти Список контактів Групи Додати контакт Імпорт контактів Управління Чорний список Відправити СМС Одиночне СМС Групове СМС Контактам з файлу Індивід. з файлу Шаблони повідомлень Звіти За одиночними СМС За груповими СМС Статистика (бета) Управління аккаунтом Моя інформація Альфаімена Мій баланс Поповнення балансу VISA / MasterCard Google / Apple Pay Приват 24 На карточный счет Готівкою в касі Безготівковий розрахунок

Дилерський напрямок:

Мобільний маркетинг (СМС маркетинг) - це комплекс маркетингових заходів, направлений на просування товарів та послуг із використанням засобів cтільникового зв'язку.

Головними перевагами СМС розсилок є:

  1. Пряма доставка реклами або повідомлень інформаційного характеру до споживача. Розсилка СМС повідомлень дозволяє компаніям оперативно повідомляти своїм старим і новим клієнтам про акції, заходи, знижки та ін.
  2. Швидкість донесення інформації. Повноцінна розсилка на 1000000 номерів займе всього 24 години.
  3. Висока ймовірність відгуку. Згідно статистики, більше 90% СМС повідомлень читаються користувачами. Показник відгуку коливається від 5-10% до 30% — найбільш високий порівняно з іншими маркетинговими технологіями.
  4. Підбір цільової аудиторії по регіону, прибуткам і т.д. у випадку, якщо компанія-замовник не має власної клієнтської бази.

Якщо ви вже займаєтесь розсилками СМС та вже маєте свою напрацьовану клієнтську базу (навіть невелику), ми можемо запропонувати вам більш вигідні умови співпраці, ніж ті, що ви маєте на сьогоднішній день.

Якщо ви рекламне агенство, то додавання мобільного маркетингу до переліку послуг розширить можливості по просуванню товарів та послуг ваших клієнтів, отже підніме вашу конкурентоспроможність.

Якщо ви незалежний підприємець або просто активна людина, що бажає практично без першопочаткових витрат почати заробляти буквально з першого дня, то продаж послуг мобільного маркетингу дозволить значно збільшити ваші прибутки при мінімальних витратах часу та коштів.

Переваги для наших дилерів:

  • найнижча вхідна ціна на розсилку СМС повідомлень;
  • БЕЗКОШТОВНИЙ надпотужний web-інтерфейс для одиночної та масової розсилки СМС повідомлень, що включає в себе розсилку по даті, часу, базі та ін. У web-інтерфейс вбудовано можливість детального аналізу здійснених розсилок.
Мобільний маркетинг — на крок ближче до клієнта!

Дізнатися детальніше про варіанти співпраці